Fabrika İlaçlama

Fabrikalar çok fazla kişinin geldiği, içersindeki eşyaları ile ve alan olarak farklı böcek türlerinin yaşaması için uygun alanları bulundurmaktadır.

Fabrika ilaçlama işçilerin olmadığı saatlerde belli aralıklar ile düzenli bir şekilde yapılıp sonrasında gerekli havalandırma ve temizlik işlemleri aksatılmadan gerçekleştirilmelidir. İlaçlama işlemi yapılırken eğer böcek varken ilaçlama yapılacaksa ilk aşamada hangi böceklerin var olduğu tespit edilerek ona uygun olan ilaçlar hazırlanmalıdır.

İlaçlama rutin kontroller ile yapılacaksa kullanılacak olan tüm ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmelidir. İlaçlama işlemini yapacak olan kişilerin güvenilir bir şekilde çalışan işlerinde profesyonel kişiler olmasına dikkat edilmelidir.

İlaçlama yapıldığında ilacın fabrikanın her bir noktasına ulaşacak şekilde püskürtmenin yapılmasına ve içerideki eşyaların zarar görmememsine özen gösterilmelidir.

Fabrika İlaçlamada Firmamızın Çalışma Şekilleri

İşinde oldukça profesyonel bir şekilde çalışan firmamız fabrika ilaçlama konusunda yetkin bir şekilde hizmet vermektedir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olmakla birlikte ilaçla işlemi sonrasında havalandırma yapıldığında ilacın olası etkileri ortadan kalkmaktadır.

İlaçlama yapılırken fabrikanın her yerine eksiksiz bir şekilde püskürtme işlemi yapılarak tam donanımlı ilaçlama işlemi gerçekleştirilir. Bunun yanında size ek tavsiyeler vererek fabrika ilaçlama işlemine son nokta koyulmaktadır.

Sizinde fabrikanızda böceklenmeler varsa ya da tedbir olarak fabrika ilaçlama işlemi yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ilgili numaralardan bizim ile irtibat kurmak olacaktır. Firmamızın en kısa sürede sorunu çözeceğinden emin olabilirsiniz.