Kokulu İlaçlama

Püskürtme yöntemi kullanılarak uygulanan kokulu ilaçlama, böceklerin yoğun olarak bulunduğu yerlerde uygulanmaktadır. Haşereler üzerinde oldukça etkili bir şekilde çözüm sağlayan kokulu ilaçlama kalıcı sonuçlar sağlayabilmektedir.

Kokulu ilaçlama yönteminin özellikleri baktığımız zaman ilk olarak bu yöntem bütün yaşam alanlarında açık ya da kapalı fark etmeksizin oldukça etkili bir şekilde kullanılan bir yöntemdir.

Tüm küçük alanlara dahi etki sağlayan bu yöntem en küçük yerlerde bile etkisini göstermektedir. Püskürtme ile kullanılan kokulu ilaçlama aynı zamanda haşere yumurtalarının tümü üzerinde oldukça büyük bir erkti sağlamaktadır.

Kokulu İlaçlama Nasıl Yapılır*

Kokulu ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlamanın yapıldığı ortam en az 3 ile 3 saat boyunca havalandırılmalıdır. Aynı zamanda yöntem uygulandıktan sonra birkaç gün boyunca ıslak temizlik yapılmaması gereklidir. Gerekli olan her şeye dikkat edilmelidir.

Kokulu ilaçlama işleminin bireysel olarak yapılması istenilmeyen sonuçların oluşmasına nende olabilir. Bundan dolayı işinde profesyonel kişiler tarafından kokulu ilaçlama işleminin uygulanması gereklidir. Kokulu ilaçlama işlemini profesyonel bir şekilde yapan firmamız ev, iş yeri apartman ya da site gibi alanlarda gerekli olan her noktaya dikkat ederek ilaçlama işlemini oldukça başarılı bir şekilde yapacaktır.

İlaçlama yapılacak mekanda en ufak yer bırakılmadan böceklerden temizleme işlemini yapacak olan firmamız ortamdan bulunan böceğin türüne göre ilaç belirlemesi yapmaktadır. Aynı zamanda ilaçlama işlemi sırasında kullanılan ilaçlar insan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etki ayartamayacak şekilde dikkat ile belirlenmektedir.