Hakkımızda

Firmamız Böcek İlaçlama olarak alanında uzman ekiplerimizden oluşmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana 20 yılı aşkın süredir her zaman % 100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmalarımızı yapmaktayız. Firma çalışanlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış sektörel deneyimleri olan personellerdir.

Böcek İlaçlama; firmamız, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, dezenfeksiyon dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimimiz, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük çaplı kurumsal pest control projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Böcek İlaçlama’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.