Jel İlaçlama

Böcek jeli olarak da bilinen jel ilaçlama yönteminde böcek jeli ilk olarak bir tüpün içinde yer almaktadır. Jel ilaçlama yönteminin kullanım alanına baktığımız zaman hamam böceklerini yok etmek için kullanılan bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Hamam böcekleri için oldukça çekici olan jeller genel olarak gıda maddelerinin olduğu yerler konulmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken hamam böceklerinin jele gelmesi için jelin kaliteli olması gereklidir.

Bunun yanında jel ilaçlama sadece hamam böcekleri için kullanılmaktadır. Diğer böcekleri yok etme konusunda herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Jel İlaçlama Yöntemi Nedir?

Jel ilaçlama yönteminin uygulanış şekilde baktığımız zaman ilk olarak tespit edilen böcek yuvalarına en yakın yere bu jeller koyulmaktadır. Jel yöntemi uygulanırken temel olarak dikkat edilmesi gereken böcek yuvarına dikkat etmek gerektiğidir.

Bundan dolayı profesyonel bir şekilde jel ilaçlama tekniğini uygulayan firmamızdan yardım almanız daha iyi sonuç için faydalı olacaktır. Jel ilaçlama yapılırken rastgele yerlere jel bırakılmaz.

Bu şekilde işlem uygulandığı zaman istenilen sonucun alınma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Hatta hamam böceklerinin oldukça hızlı bir şekilde ürediğini düşürsek tamamıyla ortadan temizlenmediği zaman oldukça kısa süre içinde çok daha fazla böcek ortada dolaşmaya başlayacaktır.

Hamam böceklerini kesin bir şekilde yok etme konusunda oldukça başarılı bir şekilde hizmet veren firmamız ile iletişime geçmeniz halinde jel ilaçlama yöntemiyle tüm hamam böceklerinden kurtulabilirsiniz.