Fumigasyon

Fumigasyon işlemi ev, iş yeri ya da bahçe gibi alanlarda bulunan tüm zararlı böcekleri ya da etmenleri belirli bir ısı ve kimyasal maddenin kullanılarak ortadan kaldırılması işlemine verilen isimdir. 

Fumigasyon işlemi yapılırken fumigant adı verilmekte olan ve gaz yapısında bulunan maddeler kullanılmaktadır. Fumigasyon işlemi sırasında bulunan fumigatların sağlık ve güvenlik açısından bir takım özellikleri bulunmaktadır. İlk olarak fumigantlar oldukça kolay bir şekilde gaz haline geçerler.

Oldukça yüksek bir nüfuz kabiliyetine sahip yapıları vardır. Gıda maddeleri üzerinde herhangi bir zarara yol açmazlar. Ortam havalandıktan sonra herhangi bir kalıntısı kalmaz. Bunun yanında kolay bir şekilde ateş alam ya da patlama gibi bir özellikleri yoktur.

Fumigasyon Nasıl Yapılır?

Ancak fumigantların buz özelliklere sahip olabilmesi ve zararsız bir şekilde kullanılabilmesi için profesyonel kişiler tarafından işlemin uygulanması ve kaliteli olanlarının kullanılması gereklidir. Aksi takdirde oldukça zararlı ve istenmeyen durumların yaşanılması kaçınılmaz bir durum olacaktır.

Firmamız ev, iş yeri ya da bahçenizde bulunan zararlı böceklerden kurtulabilmeniz için oldukça profesyonel bir şekilde fumigasyon işlemini uygulamaktadır.

Kullanılan maddeler saymış olduğumuz özelliklere sahip son derece kaliteli maddeler olup işlem bittikten ve gerekli havalandırmalar yapıldıktan sonra işlemin yapıldığı yerde herhangi bir kalıntı kalma durumu olacaktır.

Böcekler sizi sıkıntıya düşüren ya da tedirgin eden sorun olmaktan firmamız sayesinde çıkacaktır. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.