Bodrum İlaçlama

Böceklerin, farelerim ya da farklı tür canlıların yaşması için oldukça elverişli ortamlardan biri olan bodrumlarda farklı tür canlılar yaşmaktadır.

Gittiğimiz zaman bu canlıların çoğunu fark edemeyiz bile. Ancak belli bir süre orada kalınca ya da eşyaları kaldırınca farklı türden böceklerin çıkması normaldir. Bu böcekler bodruma koymuş olduğumuz eşyalara da kemirme özellikleri sayesinde zarar verebilmektedir.

Bodrumun yapısına baktığımız zaman rutubet ve nemli bir havasının olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Rutubet ve nem böcekler için oldukça elverişli bir ortam yaratır.

Birde bodrumda bulunan eşyaları daha sonra kullanmak için yular çıkardığımızı düşünürsek her ne kadar çıkardığımız zaman oldukça hijyensiz bir durum olacaktır.

Bodrumu kendimiz temizlesek bile tam donanımlı bir ilaçlama yağılmadığı zaman haşere türlerinin tam olarak temizlenmesi mümkün olmayacaktır.

Özellikle apartmanların bodrumlarını düşünürsek kendimizin kısmını temizlesek bile diğer komşularımızın kendine ait olan alanlarda böceklenmeler devam ettiği için kısa sürede bizim tarafımıza gelmesi gibi bir durum söz konusu olacaktır.

Firmamız Tarafından Kapsamlı Bodrum Temizliği Nasıl Yapılır?

Kapsamlı bir şekilde Bodrum ilaçlama işlemi yapan firmamız kendi evinize ait olan bodrumu temizlediğinde de apartmanların bodrumlarını temizlediğinde de oldukça kapsamlı bir şekilde ilaçlama işlemini yapmaktadır.

Mevcut olan böcek türlerine göre etkili ilaçlar hazırlayarak dip köşe her yere ilacın ulaşmasını sağlamaktadır. Bu sayede tüm haşere türleri etkili şekilde yok edilmektedir.