Toz Akarı İlaçlama

Nokta büyüklüğünde bulunan ilaçlar için toz akarı ilaçlama yönteminin kullanılması gereklidir. Bu tür böcekler genel olarak evlerde bulunan böcekler kuş biti, sıçrayan kuyruklar, toz akarları ve beyaz nem böceği olarak bilinmektedir. Oldukça zor fark edilen bu böceklerin oldukça fazla türü ve farklı renkleri bulunmaktadır.  Toz akarı böceklerden kurtulabilmek için diğer ilaçlama yöntemlerinden farklı olarak çok daha fazla çaba gereklidir.

Toz akarı ilaçlama ile oldukça küçük yapıya sahip olduğu için genel olarak ilk başta fark edilmez. Ancak sayıları çok fazla olduğunda ve istila etmeye başladıklarında ev halkı için çok ciddi bir süreci başlatırlar. Böyle bir durum olduğunda toz akarı ilaçlama hizmetinin alınması gerekli olacaktır. Toz akarı böceğinin oluşmasının nedenlerine bakacak olursak genel olarak tozlanmanın olduğu, rutubetlenmenin olduğu ve nemin olduğu yerlerde oluşmaktadır.  Bu böcekler küf mantarının ve küf sporunun oluşmasındaki en önemli nedenlerden olarak sıralanabilir.

Toz Akarı İlaçlama Hizmeti

Oldukça küçük bir yapıya sahip olan toz akarı böcekleri hijyen açısından oldukça zararlı yapıya sahip olduğu için toz akarı ilaçlama işleminin yapılması gereklidir. İlaçlama işlemini yapan firmamız işinde son derece profesyonel olarak çalışmaktadır. Toz akarı böceğinin bulunduğu her alan büyük bir dikkat ile temizlenecektir. Son aşamada gerekli olan havalandırmalar yapılarak ve ilacın etkisi tamamen ortadan kaldırılarak işlemin sona erdirilmesi sağlanacaktır.