Otel İlaçlama

Farklı mevsimlerde farklı böcek türleri için uğrak yer olan otellerin tam ve etkin bir şekilde ilaçlanması gelmektedir. Hiçbir müşteri tatili böcekler ile dolu olan bir otelde geçirmek istemez.

Böyle bir durum ile karşılaştığı zaman o yeri bir daha tercih etmeme kararı alır. Bu otelin hem imajını zedeler hem de ileriki dönemlerde müşteri çekebilme kapasitesinin düşmesine neden olur. Bundan dolayı otellerin belirli aralıklar ile ilaçlama işleminin tam bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Otel ilaçlama işlemi yapılırken kullanılan ilaçların odadaki her noktaya ulaşabilmesi gereklidir. Bu sayede ilaçların yok edilmesi ve herhangi bir sorun ile karşılaşılmamsı gerekecektir.

Otel İlaçlama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Firmamız tarafından otelinizin ilaçlama işlemi son derece profesyonel bir şekilde yapılacaktır.  Otel ilaçlama işlemi yapılırken böceklerin nerede olduğu ya da nerelerde yuvalanabileceği tam bir şekilde ilk aşamada tespit edilecektir.

Sonraki aşamada kullanılacak olan ilaçlar hem insan sağlığına hem de otelde bulunan eşyalara zarar vermeyecek şekilde belirlenecektir. İlaç belirleme işlemi yapıldıktan sonra odadaki ya da odanın tamamındaki her noktaya ilacın ulaşması sağlanacak şekilde ilaçlama işlemi yapılacaktır.

Gerekli havalandırmalar yapılarak ilacın etkisinin tam bir şekilde ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Otelinize ister ilaçlar geldikten sonra isterseniz de ek tedbir olarak öncesinde ilaçlama işlemi yaptırmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Otel ilaçlama konusunda son derece profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz gerekli çalışmayı otelinizde yürütecektir.